رسانه
یونیورسیتی در رسانه ها


ارائه دروس دانشگاهی، امتیازبندی اساتید و کارهای دانشجویی در “یونیورسیتی”

دانشجوها همیشه با چالش‌های زیادی در طول دوران دانشجویی‌شان مواجه بودند و هستند؛ چالش‌هایی همچون پیدا کردن جزوه برای امتحان، پیدا کردن بهترین استاد برای درس‌های ترم آینده، یا پیدا کردن کار دانشجویی یا دوره کارآموزی مرتبط با رشته تحصیلی‌شان…


برنامه یونیورسیتی: اشتراک گذاری آنلاین جزوات دانشگاهی

UNIVER30t اپلیکیشنی جالب برای اندروید است که در آن می‌توانید جزوات خود را با دانشجویان سراسر ایران به اشتراک بگذارید.


معرفی اپ یونیورسیتی؛ اپلیکشنی برای امور دانشگاهی

یونیورسیتی در اصل همان چیزی است که شاید هر دانشجویی به آن نیاز داشته باشد؛ یک کتابخانه ساده که فایل هر کتاب درسی یا جزوه ای در آن پیدا می شود.


Univer30t: اشتراک گذاری آسان کتب و مقالات

یکی از مسائلی که دغدغه ی اکثر دانشجویان هست دسترسی داشتن به کتاب ها و جزوات و مقالات است. شاید برای تهیه محتوای مورد نظر خودT ساعت ها وقت خودتون رو در سایت ها و پرس و جو از دیگران صرف کرده باشید و حتی گاهی به نتیجه نرسیده اید.امروز میخوام اپلیکیشنی رو براتون معرفی کنم که بخش عمده ای از این مشکل رو برای دانشجویان عزیز برطرف کرده است. اپلیکیشن Univer30t امکان به اشتراک گذاری کتب، جزوات، مقالات و … رو برای مخاطبان فراهم کرده است.


برنامه یونیورسیتی : به اشتراک گذاری محتوای دانشگاهی

امکان به اشتراک گذاری محتوای دانشگاهی نظیر مقاله، جزوه، کتاب و یا حتی نمونه سوالات امتحانی به راحتی توسط اپلیکیشن یونیورسیتی فراهم آمده است. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران دیگر نیازی به کپی کردن جزوه‌ها نخواهند داشت و می‌توانند در هر زمان و مکان به راحتی توسط گوشی هوشمند به جزوه‌های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.


مرجع محتوای دانشگاهی - یونیورسیتی زیر ذره بین

دانشجویان همیشه به دنبال مرجعی برای پیدا کردن جزوه ها و کتب دانشگاهی بوده و هستند. اپلیکیشن یونیورسیتی با همین هدف آغاز به کار کرده است. شما می توانید جزوه دروس مختلف را درون این اپلیکیشن جستجو کنید و پس از رسیدن به نتیجه آن را برای خود دانلود کنید. هم چنین می توانید جزوه ها و کتبی که در اختیار دارید را به صورت فایل pdf بر روی یونیورسیتی و برای دانشجویان دیگر بفرستید. این اپلیکیشن بدون داشتن انگیزه مادی و صرفا برای یاری رساندن به دانشجویان طراحی و پیاده سازی شده است. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر به یونیورسیتی ذره بین را همراهی کنید.


معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن یونیورسیتی؛ محلی برای اشتراک گذاری محتوای دانشگاهی

برای پیشرفت علمی و افزایش سطح دانش خود در رشته ای که به آن علاقه دارید چه فکری کرده اید؟ روی سخن ما با شما دانشجویانی است که میخواهید در رشته تحصیلی خود موفق شوید و در آینده حرفی برای گفتن داشته باشید. اگر حس میکنید مطالبی که در دانشگاه به شما آموزش داده میشود کافی نیست و به منابع بیشتری نیاز دارید، میتوانید از اپلیکیشن “یونیورسیتی” که محتوای آن از کتاب، جزوه، مقاله و نمونه سوالات امتحانی تشکیل شده است، بهره ببرید. در ادامه با اپریویو همراه باشید تا به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.


با «یونیورسیتی» دانشگاه در جیب شماست

همیشه در ایام نزدیک به امتحانات، جزوه گرفتن و کپی کردن کوهی از کاغذها آغاز می‌شود. اگر شما نیز در چنین موقعیتی هستید، دست نگه دارید و سری به برنامه‌ی «یونیورسیتی» بزنید!