قوانین و شرایط استفاده از یونیورسیتی
با عضویت و استفاده در سایت، این قوانین را پذیرفتید.


univer30t.com یا UNIVER30t به عنوان "یونیورسیتی" در متن زیر نام برده می شود.

محتوا

1- محتوای یونیورسیتی ممکن است به صورت رایگان یا غیر رایگان عرضه شود. یونیورسیتی همچنین حق کسب درآمد از راه های دیگر نظیر تبلیغات یا فروش داده را نزد خود محفوظ میدارد.
2- شما در ازای پرداخت هزینه برای هر نوع محتوا در یونیورسیتی، "مجوز" استفاده از آن محتوا را دریافت میکنید نه حق "مالکیت" را.
3- محتوای یونیورسیتی توسط کاربران آن تامین میشود و یونیورسیتی مسولیتی را در قبال محتوای به اشتراک گذاشته شده، قبول نمیکند.
4- یونیورسیتی حق خود میداند که جلوی حذف یا تغییر در محتوای به اشتراک گذاشته شده ی کاربر را از کاربری که آن را به اشتراک گذاشته، بگیرد.
5- یونیورسیتی مسولیتی را در قبال نحوه ی گردآوری مطالب به اشتراک گذاشته شده و همچنین نحوه ی استفاده از آن ها را تحت هیچ شرایطی قبول نمیکند.

حساب کاربری

1- شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.
2- شما باید اطلاعات شخصی خود را به صورت "واقعی" در سیستم ثبت کنید در غیر این صورت مسولیت هرگونه اشکال در انجام عملیات یونیورسیتی یا هرگونه عملیات مرتبط با شما در یونیورسیتی بر عهده خودتان می باشد و یونیورسیتی مسولیتی را قبول نمیکند.
3- یونیورسیتی حق خود میداند که هر زمان براساس صلاحدید خود، حق دسترسی شما به حساب کاربری و اطلاعات مرتبط با آن را مسدود یا حذف نماید.

موارد دیگر

1- یونیورسیتی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و کاربران نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران در ارتباط خود با یونیورسیتی و سایر کاربران آن می باشند.
2- این توافق نامه می تواند هر زمان بدون اطلاع شما تغییر کند و شما با ادامه استفاده خودتان از یونیورسیتی و سرویس های آن و همچنین محتوای آن، قوانین جدید را پذیرفته اید. البته یونیورسیتی تلاش میکند تا تغییرات را به اطلاع شما برساند.
2- هرگونه خسارت ناشی از استفاده از یونیورسیتی یا محتوای آن یا ارتباط با کاربران آن برعهده شما می باشد.
3- یونیورسیتی تلاش میکند که قطعی و عدم دسترسی به سرویس را به حداقل کاهش دهد ولی تضمینی برای ارائه همیشگی خود یا محتوا نمیدهد.
4- یونیورسیتی ممکن است تبلیغاتی را به کاربران نمایش دهد ولی مسولیتی را در قبال محتوای تبلیغات نمی پذیرد.
5- یونیورسیتی ممکن است از کوکی (Cookie) ها برای ذخیره اطلاعات غیر شخصی شما روی دستگاهی که از آن جهت بهره مندی از یونیورسیتی به کار میبرید، استفاده کند.